WSPÓŁPRACA

Mamy zaszczyt gościć Państwa na naszych stronach WWW.

Jeśli jesteś... producentem odzieży to możesz być pewien, że Twoja oferta współpracy z nami zostanie dokładnie przeanalizowana. Obecnie poszukujemy firm, które są w stanie produkować, a następnie sprzedawać do sieci SNC towar wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom dobrych jakościowo towarów po najniższych cenach, dlatego wymagamy elastycznego i energicznego działania od firm współpracujących z nami. Ponieważ część asortymentu stanowią także produkty własnych marek dystrybucyjnych, to z chęcią współpracujemy z firmami, które są w stanie produkować pod marką SNC.

UWAGA! Skupujemy również odzież stockową. Jeżeli w Twoim magazynie zalega odzież z poprzednich sezonów i już nie masz czasu ani nerwów na to żeby robić kolejną promocję sporządź ofertę i prześlij ją do Nas.

Dzięki wypracowanej metodzie sprzedaży oraz rozległej sieci dobrze zorganizowanych sklepów jesteśmy w stanie kupić nawet słabo rotującą odzież.

Jeśli jesteś... importerem bądź przygotowany na wiarygodnego partnera w interesach jakim jesteśmy. Ponieważ naszym klientom oferujemy szeroki asortyment odzieży od dziecięcej przez młodzieżowej po ubrania dla dorosłych, to możesz być pewien, że również Twoja oferta może być dla nas interesująca.

Zanim zdecydujesz się przedstawić wzory ze swojej oferty handlowej, prześlij drogą elektroniczną bądź za pomocą faxu szczegóły nt. asortymentu. Oczekujemy następującej informacji: krótka charakterystyka towaru, dostępna kolorystyka, ilości (w przypadku stocku), rozmiarówka, skład surowcowy, sposób pakowania zbiorczego (ilości oraz kolorystyka w kartonach), widełki cenowe. Nie zapomnij załączyć informacji niezbędnych do skontaktowania się z Twoją firmą wraz z krótkim portfolio nt. Twojej działalności.

Jeśli jesteś… przedstawicielem sieci handlowych, który szuka bardzo dobrej i super taniej odzieży w szerokim asortymencie – to dobrze trafiłeś. Posiadamy duże ilości towaru w bogatej kolorystyce i pełnej rozmiarówce….na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Już dzisiaj nawiąż z nami kontakt handlowy, a na pewno nie będziesz zawiedziony. Sami sprzedajemy towar w naszych dyskontach odzieżowych i mamy pełne doświadczenie w spełnianiu oczekiwań klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Promocje

W sklepach SNC codziennie promocyjne ceny na wybrane produkty!

DALEJ

Asortyment

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór produktów spośród odzieży, kosmetyków...

DALEJ

Sklepy

SNC to sieć ponad 40 sklepów na terenie całej Polski. Znajdź sklep blisko Siebie!

DALEJ